Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За Майли Сайръс

Go down

За Майли Сайръс Empty За Майли Сайръс

Писане  mILeYy CyRuS BiG FaN Пет Апр 17, 2009 2:48 pm

Майли Сайръс: "Страхувам се да остана сама"


Майли Сайръс никога не е сама. Вярно е. Не са един или двама хората от екипа на списанието, които не помнят Майли да се е появявала някъде сама. Дори в клиповете си във youtube тя винаги е със някой член на семейството си или с приятел. Тя би трябвало да мечтае за деня в който ще може да бъде сама със себе си, нали? Грешка! Да бъде сама, особено през нощта, е един от най-големите страхове на Майли. "Оставям лампите светнати през цялата нощ," споделя Майли с нас. "Това не е добре за околната среда, но винаги го правя."
Имайки предвид агресивните папараци, които я следят, някоя нова любовна драма или болезнена клюка, не е чудно, че Майли предпочита да бъде обградена от хора, които я обичат. "Всичко това й влияе" казва най-добрия й приятел Мичъл пред M Magazine. "Тя наистина се старае да намери баланса в работата като получи подкрепа от семейството си - те са много, много близки."
Майли знае, че скоро ще дойде деня, в който тя ще бъде самостоятелна и ще трябва да се грижи сама за себе си. Но преди това тя се опитва да превъзмогне страховете си и чрез това се опитва да порастне. През нощите, когато не може да заспи, и мисълта да изгаси лампата и идва в повече, тя скача от леглото и започва да пише песни. "Извиквам семейството ми и им показвам новия текст над който работя" споделя Майли. "Понякога стоим будни до 2 часа през нощта!"
mILeYy CyRuS BiG FaN
mILeYy CyRuS BiG FaN
Admin

Брой мнения : 191
Join date : 16.04.2009

http://mileycyrus.lovelyforum.net

Върнете се в началото Go down

За Майли Сайръс Empty Re: За Майли Сайръс

Писане  mILeYy CyRuS BiG FaN Съб Апр 18, 2009 12:07 am

Майли Сайръс се събира с голямата си любов Ник Джонас. За съжаление на многобройните им фенове обаче, двамата ще са заедно само за записите на новата им песен „Pass It On“. Майли и Ник ще работят съвместно за първи път след раздялата си през декември 2007 г.
Другите членове на бандата Jonas Brothers, Кевин и Джо, също се надяват да бъдат включени в песента, която ще бъде записана през уикенда.
Пред медиите Майли споделила: „Ние не се мразим, а много се обичаме. Ник е много готин и аз много се радвам, че успяхме да останем приятели. Всички мислят, че аз и Jonas brothers сме кръвни врагове, което не е вярно. С Ник сме много близки. Говорим си постоянно по телефона и той е един от най-добрите ми приятели.“
mILeYy CyRuS BiG FaN
mILeYy CyRuS BiG FaN
Admin

Брой мнения : 191
Join date : 16.04.2009

http://mileycyrus.lovelyforum.net

Върнете се в началото Go down

За Майли Сайръс Empty Re: За Майли Сайръс

Писане  mILeYy CyRuS BiG FaN Съб Апр 18, 2009 12:16 am

Настроението на 16-годишната Майли Сайръс се скапало, след като младата певица била объркана с 40-годишна домакиня. Случката станала в козметичен магазин, където една от асистент-продавачките я припознала като майката на 8-годишната си полусестра Ноа.
Пред приятели Майли споделила: „Видях как една дама се приближава към мен, опитвайки се да ми продаде крем за бръчки. Не се обидих до момента, в който тя не започна да ме хвали колко добре изглеждам за възрастта си.“ Сайръс разказала още, че момичето я взело за 40-годишна. „Бях с бодигарда си, който тя помисли за мой съпруг, а малката ми сестра – за моя дъщеря“, жалвала се още тийнейджърката.
mILeYy CyRuS BiG FaN
mILeYy CyRuS BiG FaN
Admin

Брой мнения : 191
Join date : 16.04.2009

http://mileycyrus.lovelyforum.net

Върнете се в началото Go down

За Майли Сайръс Empty Re: За Майли Сайръс

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите