Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тормозят Майли в училище

Go down

Тормозят Майли в училище Empty Тормозят Майли в училище

Писане  mILeYy CyRuS BiG FaN Пет Апр 17, 2009 3:02 pm

Дните в училище били нещастни за младата певица. Тя нямала приятели и се чувствала много самотна. Съучениците й в Тенеси до такава степен я тормозили, че тя дори се страхувала да не я малтретират физически. В книгата си Майли описва дните в школото: „Тормозът от страна на момичетата беше отвъд нормалното. Те бяха големи и силни, а аз слаба и ниска. Бяха напълно способни да ме наранят физически".

Клубът „Анти Майли Сайръс" дори я предизвикали на бой, който обаче е предотвратен от директора. „Лежах на земята със свит стомах, а момичетата стояха над мен. Стисках в ръката си сандвича, който носех, сякаш беше ръката на най-добрия ми приятел. Всъщност в онези дни той наистина беше най-верния ми другар", разказва певицата и добавя, „Те започнаха да ме ругаят и да ме дърпат да стана. От страх се бях вцепенила и не знаех какво да правя. Но не можех вече да издържам. Станах и ги попитах какъв им е проблема."

В книгата си Майли разказва и за най-трудния ден в живота си - раздялата й с Ник Джонас от групата Jonas Brothers. „Дълбоко в себе си знам, че не бяхме един за друг", разказва Сайръс.
mILeYy CyRuS BiG FaN
mILeYy CyRuS BiG FaN
Admin

Брой мнения : 191
Join date : 16.04.2009

http://mileycyrus.lovelyforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите